I      S      L      A      M      I      C               R      E      P      U      B      L      I      C               O    F               I      R      A      N
       فروش ویژه و مستقیم آینه های جدید تندر 90 مدل داچیا ساخت آکو به مناسب ایام جشن های انقلاب اسلامی از 12 لغایت 22 بهمن ماه به مشتریان در سراسر کشور       
آکو اولین مرکز طراحی و تولید آپشن های تندر٩٠ در ایران
طراحی، تولید و واردات قطعات اورجینال و لوازم یدکی تندر ٩٠
عضویت در آکو
فروش ویژه آینه های جدید تندر در ایام مبارک دهه فجر

◄ هشدار ... !
بر اساس گزارش هموطنان از اقصی نقاط کشور، اخیرا برخی از فروشندگان لوازم یدکی اقدام به فروش اجناس متفرقه، نامرغوب و غیر استاندارد با نام آکو می نمایند. لذا مقتضی است خریداران در هنگام خرید محصولات آکو به موارد ذیل توجه لازم را مبذول فرمایند:

نام و لوگوی برجسته شرکت آکوپارت در پشت تمامی محصولات
شماره و کد فنی آکو که بر روی محصولات به وضوح حک گردیده
مراجعه به پایگاه اینترنتی آکو پارت و مشاهده تصویر محصول
بسته بندی متحد الشکل با نمایش تصویر سایر محصولات


آکو هیچ گونه تعهدی در قبال محصولاتی که با نام آکو به خریداران عرضه میشود، ندارد و مسئولیتهای قانونی آن با فروشندگان است.
 .:◄ فروش محدود و ویژه آینه های جدید تندر 90 در ایام مبارک دهه فجر ►:.
محصول جدید آکو آینه های طرح داچیا ... مقایسه کنید ( کیفیت اتفاقی نیست ، آکوپارت ایرانی است )
قاب فاقد مکانیزم
پایه آینه وارداتی
هیترهای تقلبی
کفی آینه آکو
پایه آینه آکو
مکانیزم داخلی قاب
کالای وارداتی فاقد مکانیزم داخلی
کالای ایرانی دارای مکانیزم داخلی


آینه ی جدید تندر - سال نو را با دیدی وسیع تر آغاز کنید ... ! اطلاعات بیشتر در آکوفروم
این آپشن زیبا و کاربردی با ایجاد میدان دیدی وسیع برای نمایش سطح ترافیکی اطراف خودرو برای راننده نقش بسیار به سزایی را در کاستن از حوادث گوناگون به جهت برخورداری از میدان دید بسیار ضعیف آینه های فعلی این خودرو که از سوی کارخانه بر روی آن نصب می گردد ، ایفا می نماید .
محصول جدید آکو با گذشت زمانی بالغ بر 25 ماه همینک با اخذ تست هایی گوناگونی در خصوص مکانیزم عملکرد ، پایداری قطعه در سرعت های گوناگون ، انعطاف و دفع ضربات مختلف ، مقاومت در برابر حرارت و برودت و سایر آزمون های مورد نظر ، در روزهای پایانی سال 92 به بازار عرضه شد.
این آپشن با نصب بر روی خودرو از سویی به جهت کارآیی بالا و از سوی دیگر به جهت نمایی بسیار زیبا ، نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می نماید.
این آپشن در 3 تیپ گوناگون تولید و به بازار عرضه می شود :
تیپ 1 : قاب و پایه تمام مشکی - RENAULT DACIA MCV (در روزهای پایانی اسفند ماه 92 به بازار عرضه شد)
تیپ 2 : قاب دو رنگ و پایه مشکی - RENAULT DACIA SEDAN (مارک آکو عرضه نیمه دوم سال 93)
تیپ 3 : قاب دو رنگ با راهنما و پایه دو رنگ با چراغ روشنایی - ACO EXIR TYPE (مارک آکو اکسیر روزهای پایانی سال 94)
ویژگی تولید این آپشن کارا توسط آکوپارت با سایر نمونه های وارداتی (چینی) آن در ارائه خدمات پس از فروش ده ساله (تامین قطعات خسارتی) و قیمت بسیار استثنایی این محصول در مقابل سایر نمونه های موجود در بازار می باشد.
تیپ های گوناگون محصول جدید آکو با اتخاذ تدابیری در خصوص روشهای متنوع فروش ، با قیمت های گوناگون به مشتریان عرضه خواهد شد. آکو مصصم است با عرضه کاورهای رنگی (قاب رنگی روی آینه) در نیمه نخست سال آینده تمامی آینه های تیپ 1 سفارش آپا را با این آپشن زیبا تجهیز نماید.
آکو گارد - زه پهن جدید درب های تندر 90
آکو گارد ، زه جدید محافظ دربهای تندر90 آپشنی کاربردی است که با جایگزینی با قطعه فعلی که از سوی خودروساز بر روی اتومبیل نصب می شود ضمن بهینه سازی پروسه حفاظت از دربها خصوصآ هنگام باز و بسته شدن و یا تصادفات به جهت کاستن از بلندی ارتفاع دیواره دربها و گلگیرهای این اتومبیل در نمای جانبی ، زیبایی محسوسی را در چشم بیننده به تصویر می کشد .
آکو گارد با نصبی آسان با قرار گرفتن در موقعیت فعلی و استفاده از خارهای فابریک زه های کنونی دربها که از سوی کارخانه بر روی خودرو نصب می گردد با بهره مندی از دیواره های مستحکم خود بر روی دربهای خودرو نصب و ضمن ایجاد زیبایی محسوس در نمای جانبی خودرو ، وظیفه حفاظت از دربهای اتومبیل تندر90 را بطوری صحیح ، ایفا می نماید. ضمن اینکه قابلیت های فنی لحاظ شده در طراحی این آپشن جهت جلوگیری از صدمات و ضربات وارده به دربهای خودرو در هنگام سوانح ،کاملا محسوس می باشد.
طراحی متفاوت آکو گارد خصوصا در نواحی طولی اتصال به بدنه خودرو با توجه به ویژگی ترکیب مواد اولیه خاص در نظر گرفته شده برای تولید آن مصداق بارزی از نام گذاری این آپشن کارا ، بعنوان محافظ می باشد.
پارکابی - یک آپشن با کاربری های مختلف برای انواع خودرو اطلاعات بیشتر در آکوفروم
این آپشن زیبا و کارا جهت جلوگیری از صدمات احتمالی به رکاب های اتومبیل خصوصا هنگام سوار پیاده شدن سرنشینان خودور توسط واحد فنی آکو طراحی و به زودی توسط آپا (آسان پخش آکو) با مارک های ست و آکواکسیر با کیفیت و قیمت های گوناگون به بازار عرضه خواهد شد.
این آپشن با کاربری های مختلف، تیپ های گوناگون خودروهای داخلی مانند تندر، پژو، مگان و برخی از خودروهای وارداتی را در بر خواهد گرفت.
آکو مصمم است با قیمت گذاری مناسب در خصوص هر دو مارک این محصول حداقل 70 درصد خودروهای مذکور را در کشور، تحت پوشش بازار هدف خود قرار دهد.
مارک های گوناگون این آپشن با حکاکی در پشت قطعات آن به وضوح قابل مشاهده است.
اسپویلر روی شیشه عقب - محصول جدید آکو پازل غایب بادی کیت ها اطلاعات بیشتر در آکوفروم
محصول جدید آکو ، اسپویلر روی شیشه عقب ، حلقه مفقود شده مجموعه بادی کیت های تندر90 بزودی به بازار عرضه می شود.
اسپویلر با ملحق شدن به مجموعه فعلی ، بادی کیت ها ، اهداف مهمی را که منجر به تجهیز این خودرو با درخواست مشتریان از سوی واحد آپشن خودروسازان (سایپا ، پارس خودرو - شرکت ستکو / ایران خودرو - شرکت آپکو ) می شود را عملی خواهد ساخت.
مهمترین مرایای تجهیز اتومبیل ها با قطعات اسپورت بدنه ( بادی کیت های اسپورت ) از سوی خودرو سازان ، بهره برداری از مزیت های آیرو دینامیکی ویژه ای است که راننده و خودرو در شرایط گوناگون از آن بهره مند می گردند.
بر این اساس هر یک از قطعات بادی کیت با نصب بر روی خودرو موجب افزایش قابلیت های جدیدی بر روی اتومبیل می شود.
رعایت قوانین آیرودینامیک در خودرو موجب نتایج قابل توجهی است که با طراحی و نصب قطعات اسپورت بر روی بدنه آن هم در نقاطی که در معرض برخورد مستقیم با وزش باد در سرعت های مختلف می باشند ، کسب می گردد.
آپشن کارای کیت اسپویلر تندر90 با کاستن از ارتفاع شیشه عقب خودرو نه تنها موجب زیبایی چشمگیر در نمای آن می گردد بلکه فابلیت جدیدی را در خصوص عبور باد در سرعت های مختلف و هدایت آن از روی سقف ، ایفا می نماید ، بعبارتی روشن تر ، این آپشن با ممانعت از تجمع باد حاصل از سرعت های گوناگون در پشت اتومبیل ، موجب میگردد تا تعادل خودرو با راندن در سرعت های مختلف برقرار و حفظ گردد.
بطور کلی کیت های آپشنی که روی قسمت های انتهایی خودرو ( سقف / شیشه عقب / درب صندوق / سپر عقب ) در موقعیتی موازی با سطح جاده نصب می گردند موجب عدم تجمع و انتقال سریع و صحیح باد در پشت خودرو به منظور حفظ و برقراری تعادل اتومبیل در سرعت های گوناگون می گردند ، مانند : دیفیوزر ( پخش کننده / انتشار دهنده ) سپر عقب تندر90 که نام گذاری این قطعه بی مصداق با شرح وظیفه آن نیست.
محصولات جدید آکو اعم از آپشن های زیبای تندر و قطعات و لوازم یدکی این اتومبیل همینک با اتمام مراحل بسته بندی در صف انتظار برای عرضه به بازار می باشند.
آکو مصمم است در سال جاری بیش از ٩ آپشن زیبای تندر و ٧ قلم لوازم و قطعات یدکی این اتومبیل را به لیست تولیدات خود بیافزاید.

آمار بازدید از آکو
افراد آنلاین: ٤٤
بازدید امروز: ٣٨١٠١
بازدید دیروز: ٥٣١٣٧
بازدید کل: ١٠١١٣١١٤٧
آمار عضویت در آکو
مجموع اعضاء: ١٥١٨٨
پراکندگی عضویت در ۳١ استان
POWER BY AUTOCAPRI

Instagram
کاتالوگ محصولات
آکو ژورنال دی 1393
آکو ژورنال مهر 1393
آکو ژورنال شهریور 1393
آکو ژورنال آذر 1392
آکو ژورنال مهر 1392
تالارهای گفتمان آکو
موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک